Dovolená Chorvatsko all inclusive 2017

chorvatsko all inclusive

Last minute zájezdy all inclusive do Chorvatska jsou ideální letecky, kdy se nemusíte starat téměř o nic, ale můžete vyrazit i autobusem nebo vlastní dopravou, klasicky autem.

Last minute Chorvatsko 2017

Právě startují nabídky lastminute zájezdů od všech českých i německých cestovních kanceláří. Pokud nechcete zdlouhavě procházet weby cestovek jako je Čedok, Firotour, Fischer, Alexandria, Exim tours a dalších, doporučuji navštívit web Invia, kde konkrétně na této stránce najdete všechny last minute zájezdy do Chorvatska od českých i německých cestovních kanceláří.

http://last-minute.invia.cz/chorvatsko

V nabídce jsou jak extra levné dovolené a zájezdy bez stravy, včetně polopenze, ale i soft (light) all inclusive u moře, často s bydlením v mobilním domku (mobil home) a v nabídce nechybí hotely, které nabízí i ultra all inclusive.

Pobyty s touto formou stravování jsou vhodné nejen pro dva, ale hlavně pro rodiny s dětmi, kde „mamča“ nemusí stát u plotny po celou dobu dovolené, ale užije si ji také.

Doby, kdy se v Chorvatsku vařily špagety a ke svačině se v kempu jedly konzervy s paštikou, už jsou minulostí.

Dnes už si každý dovolenou chce užít a o tom to přece je, jedu si k moři odpočinout.

Co je all inclusive

Kdo ještě neměl možnost si tuto formu stravování zažít na dovolené, zde je vysvětlení.

Jídlo se podává 3x denně klasicky snídaně, obědy, večeře + dopoledne a odpoledne si můžete dát také cokoliv, obvykle jídlo ala fast food (hamburger, hranolky, sendvič) nebo zeleninový salát. někde jsou k dispozici i sušenky ke kávě po celý den a také nealko nápoje a pivo „zdarma“. Prostě zaplatíte pobyt + toto stravování a jíte a pijete bez starostí, že byste měli hlad.

All inclusive light

Obvykle se jedná pouze o snídaně / oběd / večeře v ceně ubytování.

Co znamená Ultra all inclusive

Jídlo a pití v ceně 24h denně a to i včetně alkoholu (obvykle místní druhy).

Kdy koupit dovolenou v Chorvatsku

Červen je nejlepší období, protože si vyberete za skvělé ceny zájezdy na poslední chvíli (last moment). Mnohdy i včetně slevy na dítě.

Podívejte se na aktuální nabídku lastminute do Chorvatska.

porovnat ceny zájezdů

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*