Ubytování v Chorvatsku

Chystáte se tento rok do Chorvatska? Podívejte se, kde všude můžete na webu vybírat a rezervovat online ubytování, apartmány, hotely.

Ubytování přes Booking.com

Ten, kdo cestuje často, mnohdy už nepoužívá jiný web na hledání ubytování, než právě Booking.

A nedivím se, jedná se o celosvětově největší databázi ubytovacích zařízení, rezervace je jednoduchá jak z počítače, tak i v mobilní aplikaci – což asi všichni využíváme častěji.

Není nutné vždy platit předem, stačí rezervovat ubytování a poté zaplatit až na místě.

Rezervujte ubytování na www.booking.com

Adriatic.hr – nejkratší cesta na Jadran

Největší chorvatský portál s nabídkou ubytování. Kdo jej ještě neznáte, podívejte se na několik důvodů, proč právě zde byste si měli zamluvit ubytování.

Nízká cena – 724 apartmánů do 16€ / osoba / noc

Privátní ubytování nabízí hotely, turistické komplexy a kdo by rád bydlel třeba na majáku, i zde má tuto možnost.

Dále nabízí pronájem lodí i aut.

Web je i v češtině.

Více na www.adriatic.hr/cs

Do Chorvatska s cestovkou

Čím dál častější trend, kdy lidé dávají přednost dovolené bez zdlouhavé cesty autem, díky využití nabídky cestovních kanceláří a komfortním leteckým zájezdům.

Někdo možná namítne, že právě ta cesta je pro něj dovolená (obvykle toto řekne muž, protože zbytek rodiny si to nemyslí), ale protože většina řidičů tuto trasu jede na jeden zátah, moc bezpečné a ohleduplné pro celou posádku auta to není.

Letecké zájezdy, kdy máte zamluvený pokoj v hotelu a stravování formou polopenze nebo také all inclusive, jsou skvělá volba. Pokud koupíte zájezd last minute, cena může být opravdu výhodná.